Hizmet Araçları Çalışanlarımız Çalışanlarımız
ADAPAZARI EYLÜL 1997 ARAÇ RESMİ Hizmet Araçları 17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİ SONRASI TEM. ÇALIŞMALARI
Hizmet Araçları Hizmet Araçları Hizmet Araçları
Hizmet Araçları Hizmet Araçları ANT. KEPEZ BLD. ARALIK 2004 TEM. İŞİ DEVİR TÖRENİ
ODUNPAZARI BLD. TEM. İŞLERİ KAMPANYASI Hizmet Araçları TEM. ŞANTİYEMİZ ARAÇ YIKAMA BÖLÜMÜ
Hizmet Araçları EREĞLİ BİNİCİLİ SÜPÜRGE ADAPAZARI BEL. BAŞKANI AZİZ DURAN VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ YUNUS SAKALLI RÖPORTAJ
17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİ SONRASI TEM. ÇALIŞMALARI 17 AĞUSTOS 1999 MARM. DEPREMİ SONRASI TEM. ÇALIŞMALARI ADAPAZARI EYLÜL 1997 TEM. İŞİ TÖRENİ
ADAPAZARI BLD. EYLÜL 1997 ARAÇ TANITIM TÖRENİ BLD. BAŞKANI AZİZ DURAN,ŞİRKET YÖN. KRL. BŞK. ADAPAZARI BLD. KENT İÇİ TEM. İHALE SÖZLEŞMESİ ODUNPAZARI BLD. BAŞKANI AYHAN BOYER VE PERSONELİN TEM. İŞLERİ KAMPANYA
 
ADAPAZARI EYLÜL 1997 TEM. İŞİ TÖRENİ BLD. BAŞKANI RÖPORTAJ ANT. KEPEZ BLD. TEM. İŞİ DEVİR TÖRENİ  
 
Çöplerin Toplanması ve Taşınması

Fatih'in en temel faaliyet alanlarından biri cadde ve sokaklardaki çöplerin toplanması ve taşınmasıdır. Fatih, bu iş için hizmet verdiği tüm belediyelerde geniş makine parkı ve ekibiyle konteynerlerdeki atıkların belirlenen programlar dahilinde toplanmasını ve aktarma istasyonlarına taşınmasını sağlar.

 
Caddelerin Makinalar ile Süpürülmesi ve Yıkanması

Yoğun kent yaşamı sonucunda oluşan kirliliğin, süratli ve etkin bir şekilde temizlenebilmesi için; ana cadde ve geniş sokaklar özel süpürge araçlarıyla ve arazözlerle temizlenir.

 
Cadde ve Sokakların Süpürülmesi, Temizliği

Cadde, sokak ve meydanlar işçiler tarafından çeşitli ekipmanlarla temizlenir ve çöpler konteynerlere boşaltılarak araçlara aktarılır.

 
Çöp Konteynırlarının Yıkanarak Dezenfekte Edilmesi
Çöp konteynerleri yapıları gereği çok çabuk kirlenen, çevre sağlığına ve estetiğine zarar veren araçlardır. Altaş, zaman içinde oluşabilecek bu kirliliğin önüne geçebilmek amacıyla çöp konteynerlerini sık aralıklarla özel dezenfekte araçlarında temizler.
 
Tıbbi Atıkların Toplanması

Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gereğince ilçe sınırları içerisindeki hastane, poliklinik gibi yerlerden tıbbı atıkların lisanslı özel araçlarla toplanması gerekmektedir. Saktem bu konuda da sizlere hizmet vermektedir.

 
 
 

Merkez Adres: Sivrihisar Caddesi 10.Dere Sokak No: 2 ESKİŞEHİR
Tel - Faks: 0 222 232 23 92 / 230 67 08 - 0 222 232 06 74
 

 Basında Fatih Temizlik